-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34144220-6 – Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначення, (спеціальна аварійно-відновлювальна машина (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2018-03-15-000861-c
Завершена
7 985 824.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 75 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 75 000.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2018 12:18 - 16.04.2018 12:23
Відповідь надана
Щодо комплектації
Номер:
263069534c7349fcba96ae93d25c2d3d
Дата опублікування:
08.04.2018 12:06
Опис:
Згідно п.2 Таблиці Технічних вимог включений Гідравлічний відбійний молоток (легкий) або еквівалент, технічні вимоги вказані таким чином (Вага, кг не більше 10, Сила удару, Дж – не менше 22, Потік, л/хв – не менше 20, Макс. тиск, МПа, – не менше 16, Частота удару, 1/хв - не менше 2100, Привід, тип – гідравлічний, Тип ручки – D-подібна, Патрон під шестигранник, мм - 19х50), та згідно п.3 технічних вимог передбачена комплектація Гідравлічний відбійний молоток або еквівалент (Вага, кг – не більше 17, Сила удару, Дж – не менше 40, Потік, л/хв – не менше 20, Макс. тиск, МПа – не менше 15, Частота удару, 1/хв - не менше 1800, Привід, тип – гідравлічний, Тип ручки – Т-подібна, антивібраційна, Патрон під шестигранник, мм - 22х82), враховуючи те що маслостанція згідно п.1 має лише один вихід, тобто одночасна робота тільки одного інструменту: Гідравлічний відбійний молоток (легкий) з силою удару не менше 22Дж робота в горизонтальному та вертикальному положеннях та Гідравлічний відбійний молоток з Т-подібною ручкою силою удару не менше 40Дж робота тільки у вертикальному положенні, дана комплектація не буде оптимально забезпечувати виробничий процес. Існує мінімум декілька рішень різних виробників гідравлічного обладнання в світі які виробляють відбійні молотки з Д-подібною ручкою достатньо легких (10-15кг), компактних (габарити молотків легкого типу) та потужних (сила удару від 40 до 60 Дж) які працюють у положеннях як вертикально так і горизонтально.
Закупівля двох одиниць гідравлічного обладнання замість однієї по замовченню збільшує бюджет закупівлі, що в результаті призведе до перевитрат бюджетних коштів.
Просимо Вас уточнити реальну доцільність (Навіщо 2 одиниці замість 1?) або переглянути існуючу комплектацію для зменшення бюджету закупівлі та уникнення перевитрат бюджету м.Києва.
Відповідь:
Зважаючи на специфіку роботи ПрАТ «АК «Київводоканал» ремонтні роботи можуть проводитися як на відкритій місцевості так і в умовах обмеженого простору (оглядові колодязі приямки та інше) в результаті чого виникає необхідність мати в наявності ремонтних бригад певну кількість того чи іншого обладнання та інструменту.
Дата відповіді:
11.04.2018 17:51
Відповідь надана
Щодо гарантії на гідравлічне обладнання
Номер:
17a8c25d3f0041efb6457daa2b59f99f
Дата опублікування:
08.04.2018 11:58
Опис:
Звертаємо Вашу увагу, що Документація торгів не містить вимог щодо гарантій на гідравлічне обладнання, що входить в комплектацію Аварійно-відновлювальних машин (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання на базі автомобіля ISUZU NPR-75 L-K, незважаючи на значну вартість закупівлі. Просимо Вас уточнити який має бути термін гарантії на гідравлічне обладнання що входить в комплектацію чи гарантія на данне гідравлічне обладнання не передбачається для цієї закупівлі?
Відповідь:
В технічних характеристиках Додатку 3 тендерної документації зазначено, що гарантія на обладнання має складати не менше 2 (двох) років та включати в себе безкоштовне сервісне обслуговування протягом всього гарантійного терміну.
Дата відповіді:
11.04.2018 17:49
Відповідь надана
Оцінка умов закупівлі
Номер:
9d56469d540e45ff998d2c4cb2763279
Дата опублікування:
08.04.2018 11:51
Опис:
Документація торгів містить суттєву дискримінацію можливих учасників торгів.
Зокрема згідно п.2 Таблиці Технічних вимог включений Гідравлічний відбійний молоток (легкий) або еквівалент, технічні вимоги вказані таким чином (Вага, кг не більше 10, Сила удару, Дж – не менше 22, Потік, л/хв – не менше 20, Макс. тиск, МПа, – не менше 16, Частота удару, 1/хв - не менше 2100, Привід, тип – гідравлічний, Тип ручки – D-подібна, Патрон під шестигранник, мм - 19х50), що можливо запропонувати молоток лише одного типу в світі - це саме HYCON HH10RV (Сила удару, Дж – не менше 22, Патрон під шестигранник, мм - 19х50), що виробляється в Данії.
Комбінація з несуттєвих, але прискіпливих технічних вимог дає змогу визначити лише одного переможця торгів.
Просимо Вас переглянути данні технічні вимоги та усунути дискримінаційні умови.
Відповідь:
Товар, що пропонується учасником у тендерній пропозиції, повинен відповідати технічним характеристикам, зазначеним у Додатку 3 тендерної документації.
У разі, якщо Технічне завдання містить посилання на конкретну марку, фірму, патент, конструкцію або тип товару, то вважається, що Технічне завдання (технічні вимоги) містить(ять) вираз "або еквівалент".
Таким чином, учасник може запропонувати еквівалент.
Дата відповіді:
11.04.2018 17:44