-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 34144220-6 – Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначення, (спеціальна аварійно-відновлювальна машина (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання)
7 668 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ace855036ec40b3830a6b09b9da628c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-15-000861-c-c1
Постачальник:
ООО "Спец-Ком-Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ООО "Спец-Ком-Сервис" 0675384653 plaksin@s-k-s.com.ua http://www.koteko.com.ua
-
Адреса:
08132, Україна, Київська обл., Вишневе, ул. Киевская, д.6
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
880/4/16-18
Дата підписання:
20.06.2018 00:00
Період дії договору:
20.06.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
7 668 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 668 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34144220-6 – Транспортні засоби аварiйно-ремонтного призначення, (спеціальна аварійно-відновлювальна машина (АВМ) з комплектом гідравлічного обладнання)
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2018