-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери) 26.20.14-00.00 Обладнання мереж передач даних, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9
Тендер Prozorro UA-2016-09-08-000281-a
Завершена
2 775 150.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 27 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 400.00 UAH
Номер:
02364e264ea9453cac929fe9501df08c
Внутрішній номер закупівлі:
209176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-08-000281-a
Замовник:
Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
ГРУЗІНОВА К.В. 238-31-87 sztp@nec.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48821000-9 Мережеві сервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 775 150.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
66 603.60 UAH
Період уточнення:
08.09.2016 16:52 - 16.09.2016 14:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2016 16:52 - 26.09.2016 14:00
Аукціон:
27.09.2016 11:50 - 27.09.2016 12:17
Період кваліфікації:
27.09.2016 12:17 - 03.10.2016 17:05
Період завантаження договору:
27.09.2016 12:17 - 17.10.2016 12:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери) 26.20.14-00.00 Обладнання мереж передач даних
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 30.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 27.09.2016 12:17 - 14.10.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» doc@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 27.09.2016 12:17 - 14.10.2016 00:00
Початкова пропозиція
2 770 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 740 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.10.2016 17:05
Документи
11
Скарги
0
Частное предприятие «ПроНет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21680973
-
Контактна особа:
Частное предприятие «ПроНет» +380443900911 kulikovsky@pronet.ua http://www.pronet.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01014, г. Киев, ул С. Струтинского, 6
Початкова пропозиція
2 775 100.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 742 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД
×
-
Код ЄДРПОУ:
0034242534
-
Контактна особа:
Лепетюк Олександр Леонідович +380444963366 office@inlinegroup.ua
-
Адреса:
03061, УКРАЇНА, м.Київ, М.КИЇВ, проспект Відрадний , будинок 95Д
Початкова пропозиція
2 769 834.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 769 834.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
d2641a6883aa4975b2eb23fb5d7233ee
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-08-000281-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» doc@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Номер договору:
15-1/3963-16
Сума договору:
2 740 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2016 00:00 - 30.12.2016 00:00
Дата підписання:
21.10.2016 00:00
Статус:
Виконаний