-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери) 26.20.14-00.00 Обладнання мереж передач даних, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9
Тендер Prozorro UA-2016-09-08-000281-a
Завершена
2 775 150.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 27 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 400.00 UAH
Період оскарження:
08.09.2016 16:52 - 22.09.2016 00:00
Нічого не знайдено.