-
Відкриті торги
-
КЕП
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери) 26.20.14-00.00 Обладнання мереж передач даних, код за ДК 016:2010: 26.20.1 (26.20.14-00.00), код за ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9
2 740 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2641a6883aa4975b2eb23fb5d7233ee
Ідентифікатор договору:
UA-2016-09-08-000281-a-c1
Замовник:
Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Контактна особа:
ГРУЗІНОВА К.В. 238-31-87 sztp@nec.energy.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» doc@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
15-1/3963-16
Дата підписання:
21.10.2016 00:00
Період дії договору:
21.10.2016 00:00 - 30.12.2016 00:00
Сума договору:
2 740 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 740 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
26.20.1. Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (48821000-9 Мережеві сервери) 26.20.14-00.00 Обладнання мереж передач даних
×
-
ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 30.12.2016
Місце постачання