-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2018-05-05-000727-b
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Завершена
200 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
Номер:
85f7bb3e5fd043099456c63ca0e69a06
Внутрішній номер закупівлі:
2060989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-05-000727-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 008.50 UAH
Період уточнення:
05.05.2018 13:55 - 12.05.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2018 13:55 - 22.05.2018 00:00
Аукціон:
22.05.2018 13:43 - 22.05.2018 14:16
Період кваліфікації:
22.05.2018 14:16 - 24.05.2018 15:00
Період завантаження договору:
24.05.2018 14:45 - 13.06.2018 14:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КЛЮЧИЩЕ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 22.05.2018 14:16 - 04.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2610712579
-
Контактна особа:
Олександр Ключище +380979507257 ksvauto@ukr.net
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Ямпільський район, селище міського типу Свеса, ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА, будинок 6, квартира 65
Оскарження: 22.05.2018 14:16 - 04.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
170 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2018 14:41
Документи
19
Скарги
0
ФОП "НАГУЛА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 24.05.2018 14:41 - 04.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969120877
-
Контактна особа:
Александр Нагула +380980988282 info@igrosport.com.ua
-
Адреса:
19232, Україна, Черкаська область, Жашківський район, село Марійка
Оскарження: 24.05.2018 14:41 - 04.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
198 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
192 083.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2018 14:45
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
Оскарження: 24.05.2018 14:45 - 04.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Оскарження: 24.05.2018 14:45 - 04.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
198 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.05.2018 15:00
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "РОСКВIТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40286087
-
Контактна особа:
Передерий Олександр Петрович +380504038345 roskvit2016@i.ua
-
Адреса:
85670, УКРАЇНА, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВУГЛЕДАР, ВУЛ ШАХТАРСЬКА Д. 10 КВ. 65
Початкова пропозиція
197 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
a29f1b7834314067987a0e7cb53fc5c9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-05-000727-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Номер договору:
1-7370
Сума договору:
193 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
08.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний