-
Відкриті торги
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
193 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
a29f1b7834314067987a0e7cb53fc5c9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-05-000727-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-7370
Дата підписання:
08.06.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
193 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 193 980.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
На карті