-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Тендер Prozorro UA-2018-05-05-000727-b
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Завершена
200 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 008.50 UAH
Період уточнення:
05.05.2018 13:55 - 12.05.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим