-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-03-06-000819-a
Завершена
12 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
Номер:
c5f275ff40ce4f26bdc3ca44d941f757
Внутрішній номер закупівлі:
2042020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-06-000819-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01130561
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул.Блакитна 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юхименко Олена +380617214248 zpairport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 125 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2018 17:37 - 27.03.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2018 17:37 - 06.04.2018 10:00
Період прекваліфікації:
06.04.2018 10:01 - 10.05.2018 00:00
Аукціон:
10.05.2018 15:44 - 10.05.2018 16:05
Період кваліфікації:
10.05.2018 16:05 - 17.05.2018 17:34
Період завантаження договору:
10.05.2018 16:05 - 30.05.2018 16:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОРУНД-ХОЛДІНГ
Оскарження: 10.05.2018 16:05 - 28.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38397751
-
Контактна особа:
Гриценко Сергій Сергійович +380982966450 korund.holding@gmail.com
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Псільська, 26 офіс 1
Оскарження: 10.05.2018 16:05 - 28.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
12 100 000.00 UAH з ПДВ /
12 078 000.00 UAH з ПДВ
12 078 000.00 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0
ТОВ КОРМОВІ РЕСУРСИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36690207
-
Контактна особа:
Герасимець Андрій Григорович +380664770052 vektor_tk2015@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, Київська область, Київ, вул. Щусєва буд. 36
Початкова пропозиція
12 125 000.00 UAH з ПДВ /
12 090 000.00 UAH з ПДВ
12 090 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.05.2018 13:14
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
f55a0ad221b444229f8ae0ad4eab467f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-06-000819-a-b1
Постачальник:
ТОВ КОРУНД-ХОЛДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38397751
-
Контактна особа:
Гриценко Сергій Сергійович +380982966450 korund.holding@gmail.com
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Псільська, 26 офіс 1
Номер договору:
37
Сума договору:
12 078 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний