-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2018-03-06-000819-a
Завершена
12 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2018 17:37 - 27.03.2018 10:00
Відповідь надана
ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
Номер:
7a97cc02e57d4f389a7bd29211e6c934
Дата опублікування:
23.03.2018 14:35
Опис:
В тендерній документації написано, що в разі відсутності підтвердження показників Товару у документах наданих у складі тендерної пропозиції учасника, тендерна пропозиція такого учасника буде відхилена з підстав невідповідності умовам тендерної документації. Технічними вимогами вимагається обов'язкове збереження прав по гарантії в разі підключення:
- обладнання моніторингу транспортного засобу,
- обладнання об'єктивного контролю режимів роботи машини та контролю витрат палива
та надання переліку сервісних центрів, уповноважених здійснювати обслуговування і ремонт Товару (як базового шасі, так і навісного обладнання). Просимо пояснити чи достатньо для підтвердження збереження прав по гарантії в разі підключення додаткового обладнання та для підтвердження переліку сервісних центрів, уповноважених здійснювати обслуговування і ремонт базового шасі (тягача) надання гарантійного листа від самого учасника, або вимагається надання офіційного гарантійного листа від самого виробника шасі (тягача), компанії MAN Truck and Bus?
Відповідь:
Дозволяється надання гарантійного листа від самого учасника. Де строк гарантії повинен бути не менше ніж гарантія виробника. Також, учасник повинен зазначити, що у разі відмови від виконання гарантійних зобовязань виробником учасник повинен виконати всі гарантійні роботи власним коштом.
Дата відповіді:
28.03.2018 13:55
Відповідь надана
предмет закупівлі
Номер:
e3477a2691b74cc38bd727749ecb9d59
Дата опублікування:
23.03.2018 14:27
Опис:
В разі, якщо замовоник вважає за недоцільне вносити запропоновану зміну в назву предмета закупівлі, просимо внести відповідні зміни до тексту ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, так як в п.1.2. написано "Базове шасі тягача – MAN", в п.1.10. "Панорамне скління кабіни тягача", в п.1.7. "Повнорозмірне запасне колесо для шасі тягача", а предмет закупівлі має назву "Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN". Наголошуємо, що автомобільне шасі та сідловий тягач це різні типи дорожнх транспортних засобів. В моделі АСВ-4000 виробництва СООО "Евромаш" (220014, Республика Беларусь,город Минск, пер. Софьи Ковалевской, 44) використовується сідловий тягач, а не шасі.
Відповідь:
Конструкція будь-якого тягача побудована на шасі
Дата відповіді:
28.03.2018 13:50
Відповідь надана
строк поставки товарів
Номер:
eac28af35d4d44b7874a8212777f1062
Дата опублікування:
22.03.2018 14:38
Опис:
В додатку 4 до тендерної документації написано що очікуваний термін поставки - не більше 6 місяців з дати підписання договору, а в Загальні положення п.4.5 цієї ж документації написано, що строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт): жовтень 2018 року. При цьому початок аукціону заплановано на 14.05.18. З урахуванням строків на розгляд пропозицій замовником та встановлених Законом України про Публічні закупівлі строку на підписання договору з переможцем торгів, договір поставки не може бути підписано раніше кінця травня 2018. Тобто при підписанні договору поставки в кінці травня 2018 і терміні поставки в 6 місяців поставка товару не може бути здійснена в жовтні 2018 року жодним чином. Пропонуємо внести зміни в тендерну документацію виклавши Загальні положення п.4.5 як "строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт): не більше 6 місяців з дати підписання договору".
Відповідь:
Формулювання " не більше 6 місяців" не зобов'язує постачальника здійснювати поставку товару конкретно з початком 6 місяця. Переможець може передати товар замовнику в будь-який проміжок часу, що не перевищує 6 місяців.
Дата відповіді:
23.03.2018 13:27
Відповідь надана
предмет закупівлі
Номер:
b03808e483554a37ba0a0fb3145aaafc
Дата опублікування:
22.03.2018 14:00
Опис:
Предмет закупівлі визначен як "машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN". При цьому конструкція машини під яку написана тендерна документація, а саме модель АСВ-4000 виробництва СООО "Евромаш" (220014, Республика Беларусь,город Минск, пер. Софьи Ковалевской, 44) являє собою по суті сідловий тягач, а не шасі до якого за допомогою сідлово-зчіплювального пристрою кріпиться спецобладнання що змонтовано на напівпричепі. При цьому обидві складові машини аеродромної прибиральної можуть використовуватися як спільно і разом, так і окремо одна від одної (тягач з сніговідвалом може використовуватися окремо, або з іншим причепний щітковим обладнанням, а спецобладнання на напівпричепі може бути використано з іншим тягачем). Таким чином обидві складові машини аеродромної прибиральної є окремими транспортними засобами. Для уникнення непорозумінь при розгляді пропозицій учасників, пропонуємо внести зміни в тендерну документацію виклавши назву предмета закупівлі, як "машина аеродромна прибиральна типу АСВ-4000 що складається з автомобільного тягача або шасі типу MAN та причіпного щітково-продувочного обладнання, або еквівалент".
Відповідь:
Підприємство закуповує спецтехніку, яка буде виконувати виключно функції аеродромної снігоприбиральної техніки, тому розподіляти закупівлю на окремі транспортні засоби не має необхідності.
Дата відповіді:
23.03.2018 13:23