-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN або еквівалент
12 078 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f55a0ad221b444229f8ae0ad4eab467f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-06-000819-a-b1
Постачальник:
ТОВ КОРУНД-ХОЛДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38397751
-
Контактна особа:
Гриценко Сергій Сергійович +380982966450 korund.holding@gmail.com
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, вулиця Псільська, 26 офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37
Дата підписання:
04.06.2018 00:00
Період дії договору:
04.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
12 078 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 078 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина аеродромна прибиральна АСВ-4000 на базі шасі MAN або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.10.2018