-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-015711-a
Строк надання послуги: з моменту підписання договору до 30.04.2024р. та з 01.10.24р. до 31.12.24р. (Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства)
Завершена
360 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 802.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 802.06 UAH
Номер:
0ded27b863134d1c84cab8d4bd7565f5
Внутрішній номер закупівлі:
20405302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-16-015711-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Інна Ждановських +380735436021 innatender2020@gmail.com https://www.ugkg-slavutich.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
360 412.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2024 18:13 - 21.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2024 18:13 - 24.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.01.2024 00:02 - 25.01.2024 16:47
Період завантаження договору:
31.01.2024 00:00 - 10.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴360 412.00 Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»