-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Оголошено тендер
360 412.00
UAH
Номер:
fcc7f5068ff3427693eefabb23f79187
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-007287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
31476318
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, м. Славутич, вул.Військових будівельників, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
360 412.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Примітки:
Строк надання послуги: з моменту підписання договору до 30.04.2024р. та з 01.10.24р. до 31.12.24р.
(Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
Дата опублікування:
16.01.2024 18:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Кількість
754 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума360 412.00 UAH