-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення працівників (персоналу) КП «УЖКГ»
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-015711-a
Строк надання послуги: з моменту підписання договору до 30.04.2024р. та з 01.10.24р. до 31.12.24р. (Закупівля здійснюється за власні кошти підприємства)
Завершена
360 412.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 802.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 802.06 UAH
Період оскарження:
16.01.2024 18:13 - 21.01.2024 00:00
Нічого не знайдено.