-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
Тендер Prozorro UA-2018-04-25-002157-a
Кількість товару – 37 650 штук, а саме: - конверти поштові С-5 – 1 800 штук; - конверти поштові С-6 – 35 000 штук; - конверти поштові DL - 850 штук.
Завершена
23 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 236.00 UAH
мін. крок: 1% або 236.00 UAH
Номер:
f516512c2b474b498fd122f633082120
Внутрішній номер закупівлі:
2039452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-25-002157-a
Замовник:
Апеляційний суд Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02893096
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Шкільна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Воробйова +380362266838 inbox@rva.court.gov.ua http://rva.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
23 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
236.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2018 16:55 - 05.05.2018 16:48
Період прийому пропозицій:
25.04.2018 16:55 - 15.05.2018 16:48
Аукціон:
16.05.2018 13:38 - 16.05.2018 13:59
Період кваліфікації:
16.05.2018 13:59 - 21.05.2018 10:56
Період завантаження договору:
16.05.2018 13:59 - 05.06.2018 13:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
Кількість
37650 штуки
Період постачання
до 30.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ ТВМ"
Оскарження: 16.05.2018 13:59 - 01.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30972388
-
Контактна особа:
Дмитро Мухортов +380503516325,+380445019091 dm@twm.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Ванди Василевської, буд.18
Оскарження: 16.05.2018 13:59 - 01.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
19 662.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 926.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2018 10:56
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАНЦОПТ-ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507306
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАНЦОПТ-ПЛЮС" +380577176091 OLEKSANDR.LYSENKO@TRADE-KH.COM http://a4bumaga.com.ua/
-
Адреса:
61177, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ ЧУВАСЬКА, будинок 8
Початкова пропозиція
17 403.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 136.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
a987454d7eba409aa4cc6070948ffea3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-25-002157-a-a1
Постачальник:
ТОВ "КОМПАНІЯ ТВМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30972388
-
Контактна особа:
Дмитро Мухортов +380503516325,+380445019091 dm@twm.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Ванди Василевської, буд.18
Номер договору:
20/18
Сума договору:
16 926.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.06.2018 09:53
Статус:
Підписаний