• Відкриті торги
  • КЕП

Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».

16 926.00 UAH з ПДВ
Номер: a987454d7eba409aa4cc6070948ffea3
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-25-002157-a-a1
Постачальник: ТОВ "КОМПАНІЯ ТВМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору: 20/18
Дата підписання: 04.06.2018 09:53
Період дії договору: 04.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 16 926.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 926.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 37650 штуки
Період постачання до 30.06.2018
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, м.Рівне, вул. Шкільна, 1 На карті