-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Конверти для відправки поштової кореспонденції код ДК 021:2015 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне».
Тендер Prozorro UA-2018-04-25-002157-a
Кількість товару – 37 650 штук, а саме: - конверти поштові С-5 – 1 800 штук; - конверти поштові С-6 – 35 000 штук; - конверти поштові DL - 850 штук.
Завершена
23 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 236.00 UAH
мін. крок: 1% або 236.00 UAH
Період уточнення:
25.04.2018 16:55 - 05.05.2018 16:48
Звернень немає. Звернення не може бути заданим