-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради за адресою: вул. Азовстальська, 150 (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-002321-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер:
cb8a845caded4340b7449d2a9eba7ae3
Внутрішній номер закупівлі:
2029704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-18-002321-a
Замовник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана +380983169858 detimariup150@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2018 16:08 - 27.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2018 16:08 - 07.05.2018 17:00
Аукціон:
10.05.2018 15:20 - 10.05.2018 15:47
Період кваліфікації:
10.05.2018 15:47 - 18.05.2018 11:53
Період завантаження договору:
16.05.2018 10:31 - 05.06.2018 10:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради за адресою: вул. Азовстальська, 150 (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЙТЕКС ІСТ КЕПІТАЛ"
Оскарження: 10.05.2018 15:47 - 25.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36996385
-
Контактна особа:
Евгений Чудинов +380980723158 evgeniy6148@ukr.net
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 42
Оскарження: 10.05.2018 15:47 - 25.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
237 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
119 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.05.2018 10:09
Документи
34
Скарги
0
ФОП ХОТЄЄНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 14.05.2018 10:09 - 27.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3064304152
-
Контактна особа:
ХОТЄЄНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380957506613 hoteenko@ukr.net
-
Адреса:
87547, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ 50 РОКІВ СРСР, будинок 16, квартира 68
Оскарження: 14.05.2018 10:09 - 27.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.05.2018 10:31
Документи
12
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА "ГАРАНТБУД"
Оскарження: 16.05.2018 10:31 - 29.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39945239
-
Контактна особа:
ГЕННАДІЙ ГРЕНЮК +380951716434 garantstroy@i.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 1
Оскарження: 16.05.2018 10:31 - 29.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
238 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
238 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2018 11:53
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
82d1a37072894640ad2fea62d9f73c44
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-18-002321-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА "ГАРАНТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39945239
-
Контактна особа:
ГЕННАДІЙ ГРЕНЮК +380951716434 garantstroy@i.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 1
Номер договору:
66
Сума договору:
238 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
31.05.2018 09:00
Статус:
Підписаний