-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради за адресою: вул. Азовстальська, 150 (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2018-04-18-002321-a
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Період оскарження:
18.04.2018 16:08 - 03.05.2018 00:00
Нічого не знайдено.