-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради за адресою: вул. Азовстальська, 150 (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
238 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
82d1a37072894640ad2fea62d9f73c44
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-18-002321-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА "ГАРАНТБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39945239
-
Контактна особа:
ГЕННАДІЙ ГРЕНЮК +380951716434 garantstroy@i.ua
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
66
Дата підписання:
31.05.2018 09:00
Період дії договору:
31.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
238 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 238 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради за адресою: вул. Азовстальська, 150 (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018