-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві))
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-005065-a
Екологічний менеджмент (Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві))
Завершена
270 833.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 355.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 355.00 UAH
Номер:
dbd589e18e0f4e5a923fc82e58a62f20
Внутрішній номер закупівлі:
20157164
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-20-005065-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, вулиця Промислова, 1, місто Українка, Обухівський район, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.12.2023 10:54 - 07.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2023 10:54 - 10.01.2024 09:00
Період кваліфікації:
10.01.2024 09:02 - 15.01.2024 10:15
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 833.33 Екологічний менеджмент (Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві))