-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві))
Тендер Prozorro UA-2023-12-20-005065-a
Екологічний менеджмент (Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві))
Завершена
270 833.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 355.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 355.00 UAH
Період оскарження:
20.12.2023 10:54 - 07.01.2024 00:00
Нічого не знайдено.