-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві)
Оголошено тендер
325 000.00
UAH
Номер:
5ced0fcbd27b44198b5588e8c4d27a47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-18-004260-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення інвентаризації відходів, проведення лабораторних досліджень та класифікація відходів згідно Національного переліку відходів; розроблення плану управління відходами на підприємстві)
Примітки:
ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
18.12.2023 13:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума325 000.00 UAH