-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - ,,Кейтерингові послуги”)
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-008246-a
Завершена
7 839 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 198.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 198.60 UAH
Номер:
bf516050c7c24024834e3162236b4842
Внутрішній номер закупівлі:
20016214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-008246-a
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Масляк +0532634360 polcentrs@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 839 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 12:08 - 17.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 12:08 - 20.12.2023 10:56
Період кваліфікації:
20.12.2023 10:57 - 21.12.2023 09:47
Період завантаження договору:
27.12.2023 00:00 - 06.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 839 720.00 Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - ,,Кейтерингові послуги”)