-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - ,,Кейтерингові послуги”)
Оголошено тендер
7 839 720.00
UAH
Номер:
d14b1df455e6463d9a7296f9f207169a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-05-000087-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13939865
-
Адреса:
36023, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Ціолковського будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 839 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - ,,Кейтерингові послуги”)
Примітки:
З метою забезпечення одноразовим харчуванням внутрішньо переміщених осіб, що розміщені в Тимчасових спорудах зі збірних модулів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.12.2023 08:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування причини проведення закупівлі ,, Послуги з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги)” Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща), Полтавською обласною військовою адміністрацією та Полтавською обласною радою у 2023 році було забезпечено реалізацію проєкту ,,Під безпечним дахом”, відповідно до якого здійснено монтаж та облаштування Тимчасових споруд зі збірних модулів (далі – Модульне містечко) для компактного розміщення внутрішньо переміщених осіб на території обласного закладу охорони здоров’я. Загальна кількість модулів – 6, в яких знаходиться 18 житлових кімнат для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Окрім того, в комплекті збірних модулів передбачена кімната для приготування їжі з вмонтованими двома двухконфорочними електричними плитами. Дана кількість обладнання не розрахована для приготування їжі тією кількістю осіб, які розміщені в кожному модулі. Надання послуг з організації харчування внутрішньо переміщених осіб, які розміщені у тимчасові споруди зі збірних модулів забезпечить їх щоденне одноразове харчування (кейтеринг). На Полтавський обласний центр соціальних служб покладено функцію щодо організації роботи з розміщення та забезпечення проживання внутрішньо переміщених осіб в Тимчасових спорудах зі збірних модулів, призначених для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб.
-
Дата публікації:
12.12.2023 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 839 720.00 UAH