-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя(Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне обладнання для кабінету початкової школи, Інтерактивне робоче місце вчителя)
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000569-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
97903005619f40d296462e8dfee88134
Внутрішній номер закупівлі:
1988821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-30-000569-a
Замовник:
Лиманська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 34 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26020891
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Привокзальна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Пархоменко +380626126801 parhomenko-el@i.ua http://krlimaninternat.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 12:08 - 10.04.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2018 12:08 - 20.04.2018 12:00
Аукціон:
23.04.2018 11:48 - 23.04.2018 12:15
Період кваліфікації:
23.04.2018 12:15 - 25.04.2018 14:54
Період завантаження договору:
23.04.2018 12:15 - 13.05.2018 12:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для кабінету географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Навчальне обладнання для кабінету початкової школи
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Інтерактивне робоче місце вчителя, кількість
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕДВАНС КОМПАНI ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 23.04.2018 12:15 - 06.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34044831
-
Контактна особа:
Осипова Валентина Вікторівна +380939660212 valentina.osipova@advance.com.ua
-
Адреса:
04074, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА, КИЇВ, ВУЛ АВТОЗАВОДСЬКА Д. 2 КОРП. 66 К. 223
Оскарження: 23.04.2018 12:15 - 06.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
234 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.04.2018 14:54
Документи
35
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАКІ СЕЙЛЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39812278
-
Контактна особа:
Рилєєв Василь Васильович 380442904499, 380442904499 Luckysales.edu@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, Київ, Київ, Оболонський р-н, проспект Героїв Сталінграду, будинок 26-А, квартира 14
Початкова пропозиція
238 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
223 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Саковець Андрій Олексійович 380443511868, sale@englerllc.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Василенка, буд.1, оф.308
Початкова пропозиція
229 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
9b23edd085be4185ad67a63065d751e6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000569-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕДВАНС КОМПАНI ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34044831
-
Контактна особа:
Осипова Валентина Вікторівна +380939660212 valentina.osipova@advance.com.ua
-
Адреса:
04074, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА, КИЇВ, ВУЛ АВТОЗАВОДСЬКА Д. 2 КОРП. 66 К. 223
Номер договору:
9
Сума договору:
222 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.05.2018 10:35
Статус:
Виконаний