-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя(Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне обладнання для кабінету початкової школи, Інтерактивне робоче місце вчителя)
222 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b23edd085be4185ad67a63065d751e6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-30-000569-a-a1
Замовник:
Лиманська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 34 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26020891
-
Контактна особа:
Олена Пархоменко +380626126801 parhomenko-el@i.ua http://krlimaninternat.ucoz.ua/
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Привокзальна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕДВАНС КОМПАНI ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34044831
-
Контактна особа:
Осипова Валентина Вікторівна +380939660212 valentina.osipova@advance.com.ua
-
Адреса:
04074, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА, КИЇВ, ВУЛ АВТОЗАВОДСЬКА Д. 2 КОРП. 66 К. 223
Класифікатор ДК 021:2015:
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
14.05.2018 10:35
Період дії договору:
14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
222 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 222 000.00 UAH)
Оплачено:
222 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 222 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання для кабінету географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Навчальне обладнання для кабінету початкової школи
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Інтерактивне робоче місце вчителя, кількість
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.06.2018
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9d6b5c09258449b792dda1f79840c014
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесено зміни р.2п.2.4;додано п.2.5;зміни до р.3 п.3.3;р.6 п.6.3.;р. 8 п. 8.3.
Номер додаткової угоди:
№ 9 від 14.05.2018
Дата внесення змін до договору:
22.05.2018 11:51
Статус:
Опубліковано