-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя(Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне обладнання для кабінету початкової школи, Інтерактивне робоче місце вчителя)
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000569-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
16c35d4add5b48d7b2926b68b597a27a
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-11-07-000023
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.11.2019 00:00
Період моніторингу:
07.11.2019 17:27 - 29.11.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В
ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
Від 06.11.2019 № 62
Маріуполь
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7¹ Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 13 пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3 (із змінами)
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
В.о.начальника управління Наталія БЄЛКІНА
Додаток
до наказу управління
від 06.11.2019 № 62
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі замовник унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 Лиманська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 34 Донецької обласної ради UA-2018-03-30-000569-a 30.03.2018 Інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 9 Закону.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення порядку визначення предмета закупівлі
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо відображення закупівлі у річному плані (додатку) встановлено порушення вимог статті 4 Закону.
За результатами аналізу питання щодо визначення предмета закупівлі встановлено порушення вимог пункту 1 розділу ІІ Порядку № 454.
За результатами аналізу питання щодо розгляду тендерної пропозиції установлено порушення пункту 4 частини першої статті 30 Закону.
За результатами питання оприлюднення інформації щодо закупівлі установлено порушення вимог пункту десятого частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідність умов тендерної документації вимогам Закону, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору про закупівлю та їх оприлюднення – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були такі питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильність заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідність умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляд тендерної пропозиції, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору про закупівлю та їх оприлюднення.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель (додаток) Лиманської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 34 Донецької обласної ради (далі – Замовник) на 2018 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену протокольним рішенням засідання тендерного комітету від 30.03.2018 №2 (далі – тендерна документація), тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Єдванс Компані» (далі – ТОВ «Єдванс Компані»), протокольне рішення засідання тендерного комітету про розгляд тендерних пропозицій від 25.04.2018 № 7, повідомлення про намір укласти договір від 25.04.2018, договір купівлі-продажу від 14.05.2018 № 9 на суму 222 000,00 грн з ПДВ, повідомлення про внесення змін до договору, додаткова угода від
22.05.2018 № 1.
За результатами аналізу питання щодо відображення закупівлі у річному плані (додатку) установлено, що Замовник 30.03.2018 оприлюднив оголошення про проведення відкритих торгів із закупівлі товару «Комп’ютерне обладнання та приладдя (Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне обладнання для кабінету початкової школи, Інтерактивне робоче місце вчителя)» (код ДК 021:2015: 30200000-1 – Комп’ютерне обладнання та приладдя), очікуваною вартістю 250 000,00 грн з ПДВ, яка не була передбачена в річному плані закупівель на 2018 рік, чим порушив вимоги статті 4 Закону.
За результатами аналізу питання щодо визначення предмета закупівлі установлено, що Замовником в пункті 6 оголошення про проведення відкритих торгів та в пункті 4.1 розділу 1 тендерної документації не визначено предмет закупівлі за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару, чим порушено вимоги пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 за № 448/28578 (далі – Порядок № 454).
За результатами аналізу тендерної пропозиції ТОВ «Єдванс Компані» установлено її невідповідність умовам тендерної документації Замовника, а саме:
- не в повному обсязі надано договір оренди від 01.10.2017 №2 нерухомого майна щодо підтвердження наявності орендованих складських приміщень внаслідок відсутності розрахунку орендної плати, план-схеми орендованих приміщень, звіту про незалежну оцінку майна, що передається в оренду (із рецензією), витягу з Державного реєстру щодо реєстрації Договору, які згідно із пунктом 11.1 договору оренди від 01.10.2017 №2 є його невід’ємною і складовою частиною, що не відповідає умовам пункту 1 Додатку 3 тендерної документації Замовника.
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.
Однак, на порушення пункту 4 частини першої статті 30 Закону Замовник не відхилив тендерну пропозицію ТОВ «Єдванс Компані», як таку, що не відповідає умовам тендерної документації та уклав з ним договір купівлі-продажу від 14.05.2018 №9 на суму 222 000,00 грн з ПДВ.
Крім того, відповідно до даних офіційного порталу публічних фінансів України E-DATA.GOV.UA (https://spending.gov.ua) Замовником 15.06.2018 по договору від 14.05.2019 №9 на підставі накладної №РН-0000005 за поставлений товар ТОВ «Єдванс Компані» сплачено кошти у сумі, що відповідає загальній вартості укладеного договору, та свідчить про виконання зобов’язань за укладеним договором у повному обсязі.
Відповідно до пункту 8.1 договору купівлі-продажу від 14.05.2018 №9 термін дії договору до 31.12.2018. Відповідно до даних електронної системи закупівель додаткові угоди на продовження строку дії договору Замовником не укладалися.
Згідно із частиною першою статті 202 Господарського Кодексу України господарське зобов’язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Отже, Замовником в електронній системі закупівель не оприлюднено звіт про виконання договору протягом трьох днів з дня виконання договору купівлі-продажу від 14.05.2018 №9, що підтверджено даними офіційного порталу публічних фінансів України E-DATA.GOV.UA (https://spending.gov.ua) чим порушено вимоги пункту десятого частини першої статті 10 Закону.
Період усунення порушень:
14.11.2019 12:51 - 29.11.2019 00:00
Дата публікації висновку:
14.11.2019 12:51
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Усунення порушення
Дата публікації звіту:
22.11.2019 10:59