• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)

Завершена

94 960.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 474.80 UAH
Номер: 1ceefe232b8e45f1949dcd6d182100eb
Внутрішній номер закупівлі: 19851582
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-013865-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Тетяна РИБАЛКА +380976633548 email.tender20@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 94 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2023 16:43 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2023 16:43 - 08.12.2023 10:00
Період кваліфікації: 08.12.2023 10:03 - 11.12.2023 13:52
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴94 960.00 Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)