-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-013865-a
Завершена
94 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 474.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 474.80 UAH
Період оскарження:
30.11.2023 16:43 - 05.12.2023 00:00
Нічого не знайдено.