• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)

Оголошено тендер

94 960.00 UAH
Номер: bea14d5303bd4ddb9581dd35384c23c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-30-004818-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 94 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв), послуги з регенерації картриджів (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.11.2023 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів
Код ДК 021:2015: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв
Кількість 207 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з регенерації картриджів
Код ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Кількість 134 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума94 960.00 UAH