-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» «Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7.
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-001333-a
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
Номер:
89f9a5d1bf71416e9f629d31fed587ed
Внутрішній номер закупівлі:
19708335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-001333-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 09:26 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 09:26 - 29.11.2023 00:00
Аукціон:
29.11.2023 12:41 - 29.11.2023 13:04
Період кваліфікації:
29.11.2023 13:04 - 04.12.2023 19:49
Період завантаження договору:
10.12.2023 00:00 - 20.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴660 000.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» «Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7.