• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»

Оголошено тендер

660 000.00 UAH
Номер: c320b3be612840d0b14bd16e43b263db
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-21-000665-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.11.2023 09:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума660 000.00 UAH