-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6-дошкільний навчальний заклад за адресою: м. Краматорськ, вул. Велика Садова, буд. 71 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» «Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7.
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-001333-a
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
Період оскарження:
21.11.2023 09:26 - 26.11.2023 00:00
Нічого не знайдено.