-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інженерні послуги різні
Тендер Prozorro UA-2018-04-03-002220-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Номер:
bb5d88b1e6ac459ebe738f1cd1dded88
Внутрішній номер закупівлі:
1969858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-03-002220-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Сташок +380433820278,+380433823273,+380433820090 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 650.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2018 18:30 - 09.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2018 18:30 - 19.04.2018 17:00
Аукціон:
20.04.2018 14:51 - 20.04.2018 15:12
Період кваліфікації:
20.04.2018 15:12 - 25.04.2018 19:45
Період завантаження договору:
20.04.2018 15:12 - 10.05.2018 15:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічна інвентаризація та паспортизація об’єктів благоустрою, автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, систем та споруд питного водопостачання і централізованого водовідведення, майна комунальної власності та безхазяйного майна
Кількість
1 послуга
Період постачання
03.05.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АГРОПРОМИСЛОВЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЗИТ"
Оскарження: 20.04.2018 15:12 - 06.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02129063
-
Контактна особа:
Тетяна Шмаль +380672848701 btivizyt@gmail.com
-
Адреса:
22067, Україна, Вінницька область, Хмільницький район, село Томашпіль, ВУЛИЦЯ І.БОГУНА, будинок 19
Оскарження: 20.04.2018 15:12 - 06.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
524 223.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
464 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.04.2018 19:45
Документи
43
Скарги
0
КП "Рівненське міське БТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13973796
-
Контактна особа:
Давидчук Тетяна Олександрівна +380971213547 mbti@mail.rv.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Шевченка, буд. 45
Початкова пропозиція
519 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a856b8d00da4a2eb49a08f753ff222f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-03-002220-a-a1
Постачальник:
АГРОПРОМИСЛОВЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЗИТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02129063
-
Контактна особа:
Тетяна Шмаль +380672848701 btivizyt@gmail.com
-
Адреса:
22067, Україна, Вінницька область, Хмільницький район, село Томашпіль, ВУЛИЦЯ І.БОГУНА, будинок 19
Номер договору:
100/18-27
Сума договору:
464 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
14.05.2018 11:43
Статус:
Підписаний