-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інженерні послуги різні
Тендер Prozorro UA-2018-04-03-002220-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 650.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2018 18:30 - 09.04.2018 17:00
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
713a0858a5c84f92855204adbe393650
Дата опублікування:
06.04.2018 10:20
Опис:
Доброго дня, у додатку 1 до тендерної документації зазначені послуги які не мають ніякого відношення до Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою, автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, систем та споруд питного водопостачання і централізованого водовідведення, майна комунальної власності та безхазяйного майна. Просимо виключити з ТД наступні послуги зазначені у додатку 1 ТД: 36 Поліпшення екологічного стану ставка з відновленням прибережної території по вул. Вугринівська в м. Хмільнику Вінницької області 1
37. Облаштування з благоустроєм «Альпійської гірки» на території міського парку ім. Т.Г. Шевченка, в м. Хмільнику, Вінницької обл. 1
38. В’їздний знак в м. Хмільник, Вінницької обл., з боку села Голодьки 1
39. В’їздний знак в м. Хмільник, Вінницької обл., з боку села Вербівка 1
40. В’їздний знак в м. Хмільник, Вінницької обл., з боку села Війтівці 1
41. В’їздний знак в м. Хмільник, Вінницької обл., з боку села Лелітка 1
42. В’їздний знак в м. Хмільник, Вінницької обл., з боку села Куманівці 1
43. Роботи з водопостачання полігону твердих побутових відходів м.Хмільника 1
44. Ремонт громадської вбиральні в міському парку ім.Т.Г.Шевченка у м.Хмільнику Вінницької област
Відповідь:
Ми врахували Вашу пропозицію. За результатами розглду пропозиції рішенням тендерного комітету внесено відповідні зміни до тендерної документації. Дякуємо за пропозиції.
Дата відповіді:
11.04.2018 19:33