• Відкриті торги
  • КЕП

Інженерні послуги різні

464 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a856b8d00da4a2eb49a08f753ff222f
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-03-002220-a-a1
Постачальник: АГРОПРОМИСЛОВЕ НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІЗИТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 100/18-27
Дата підписання: 14.05.2018 11:43
Період дії договору: 14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 464 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 464 900.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічна інвентаризація та паспортизація об’єктів благоустрою, автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, систем та споруд питного водопостачання і централізованого водовідведення, майна комунальної власності та безхазяйного майна
Код ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різні
Кількість 1 послуга
Період постачання 03.05.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Столярчука, 10 На карті