• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33680000-0 - Фармацевтичні вироби 33698000-9 «ВИРОБИ ДЛЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ/ ВИПРОБУВАНЬ» (ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)

Більш детально - в тендерній документації

Завершена

132 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Номер: 9fbc7d620bc742fc83faf5cf28dc1cfb
Внутрішній номер закупівлі: 1968679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-11-000471-a   
Замовник: КУ "Центральна міська лікарня №2"
Контактна особа: Світлана Маренич +380412483414 tmo2_zt@ukr.net http://cml2.zt.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 132 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 11.04.2018 10:54 - 17.04.2018 12:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2018 10:54 - 27.04.2018 12:00
Аукціон: 02.05.2018 14:09 - 02.05.2018 14:30
Період кваліфікації: 02.05.2018 14:30 - 03.05.2018 15:32
Період завантаження договору: 02.05.2018 14:30 - 22.05.2018 14:30

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 33680000-0 - Фармацевтичні вироби 33698000-9 «ВИРОБИ ДЛЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ/ ВИПРОБУВАНЬ» (ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)
Код ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні вироби
Кількість 52 одиниця
Період постачання 08.05.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 10004, Україна, Житомирська область, Житомир, Сабурова, 2-а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Торчук Л.П.

Оскарження: 02.05.2018 14:30 - 14.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 97 436.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 665.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.05.2018 15:32
Документи 41
Скарги 0
КРОЛЕНКО АНАТОЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 98 593.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 666.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 6188cfba3be24badbafb65ce57c1b147
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-11-000471-a-a1
Постачальник: ФОП Торчук Л.П.
Номер договору: 113
Сума договору: 81 665.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.05.2018 09:00
Статус:
Підписаний
PDF
договір №113.PDF
p7s
sign.p7s