-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33680000-0 - Фармацевтичні вироби 33698000-9 «ВИРОБИ ДЛЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ/ ВИПРОБУВАНЬ» (ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)
Тендер Prozorro UA-2018-04-11-000471-a
Більш детально - в тендерній документації
Завершена
132 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
11.04.2018 10:54 - 17.04.2018 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим