-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33680000-0 - Фармацевтичні вироби 33698000-9 «ВИРОБИ ДЛЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ/ ВИПРОБУВАНЬ» (ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)
81 665.00
UAH з ПДВ
Номер:
6188cfba3be24badbafb65ce57c1b147
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-11-000471-a-a1
Постачальник:
ФОП Торчук Л.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2487703301
-
Контактна особа:
Торчук Людмила Петрівна +380680130071 torchyk2016@ukr.net
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, вул.Малікова буд.16 кв.160
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
113
Дата підписання:
14.05.2018 09:00
Період дії договору:
14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
81 665.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 665.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 33680000-0 - Фармацевтичні вироби 33698000-9 «ВИРОБИ ДЛЯ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ/ ВИПРОБУВАНЬ» (ПРЕПАРАТИ ДЛЯ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)
Кількість
52 одиниця
Період постачання
08.05.2018 - 31.12.2018