-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-11-17-011058-a
Завершена
2 988 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 941.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 941.13 UAH
Номер:
1fc2ab59846d43ce996287a11221f5ad
Внутрішній номер закупівлі:
19681735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-17-011058-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єва Федорівна Сюч +38312711465 chop_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 988 225.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2023 14:40 - 25.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2023 14:40 - 28.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.11.2023 00:02 - 28.11.2023 17:20
Період завантаження договору:
04.12.2023 00:00 - 14.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 988 225.00 електрична енергія (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)