-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
2 988 225.00
UAH
Номер:
3409fbfcddc345048f21301d17d13328
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-17-003526-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 988 225.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.11.2023 14:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
442700 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 988 225.00 UAH