• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: 9ef91071c9cc49be8344538f046fe55a
Внутрішній номер закупівлі: 1965178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-03-000106-a   
Замовник: Управління освіти Бахмутської міської ради
Контактна особа: Олена Крапівєнцева +380627441538 osvitabuxgalteriya@artemrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 03.04.2018 09:10 - 08.04.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2018 09:10 - 18.04.2018 18:00
Аукціон: 19.04.2018 11:17 - 19.04.2018 11:38
Період кваліфікації: 19.04.2018 11:38 - 24.04.2018 14:10
Період завантаження договору: 19.04.2018 11:38 - 09.05.2018 11:38

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крупа гречана
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1100 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа рисова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа манна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа ячна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1600 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа пшенична
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа перлова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1401 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа пшоно
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Вівсяні пластівці
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Борошно пшеничне
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 4864 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"

Оскарження: 19.04.2018 11:38 - 05.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 245 757.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 757.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2018 14:10
Документи 7
Скарги 0
ФОП "Тиркалов Iгор Вiталiйович "
Початкова пропозиція 249 509.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 509.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f9710c49fbe424e9aa33001797e295c
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-03-000106-a-a1
Постачальник: ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Номер договору: 195
Сума договору: 245 757.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 11.05.2018 13:17
Статус:
Підписаний
PDF
Договор № 195 от 11.05.2018 (ФОП Шорохова - крупи, борошно)...
p7s
sign.p7s