-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2018-04-03-000106-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2018 09:10 - 08.04.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим