• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа манна, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)

245 757.30 UAH з ПДВ
Номер: 3f9710c49fbe424e9aa33001797e295c
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-03-000106-a-a1
Постачальник: ФОП "Шорохова Ганна Юріївна"
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Номер договору: 195
Дата підписання: 11.05.2018 13:17
Період дії договору: 11.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 245 757.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 245 757.30 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Крупа гречана
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1100 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа рисова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа манна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа ячна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1600 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа пшенична
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа перлова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 1401 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Крупа пшоно
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 700 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Вівсяні пластівці
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 800 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті
Борошно пшеничне
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 4864 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, заклади, підпорядковані Управлінню освіти Бахмутської міської ради, згідно Додатку №2 до Договору На карті