-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (скретч-карти або еквівалент), нафтовий газ скраплений для заправки автомобілів (скретч-карти або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2023-11-14-016513-a
Торги не відбулися
178 923.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 894.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 894.62 UAH
Номер:
2a3715f27a6a4dffbc75c4f00d2517b0
Внутрішній номер закупівлі:
19632954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-14-016513-a
Замовник:
Головне Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40359593
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Філософська, 39 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євгенія Попова +380980706521 evgeniyahodos95@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 923.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2023 17:33 - 22.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2023 17:33 - 25.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 923.00 Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (скретч-карти або еквівалент), нафтовий газ скраплений для заправки автомобілів (скретч-карти або еквівалент))