• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (скретч-карти або еквівалент), нафтовий газ скраплений для заправки автомобілів (скретч-карти або еквівалент))

Оголошено тендер

178 923.00 UAH
Номер: 406ce3e29c924686b97949edc6ee5fce
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-14-008733-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області
Замовник: Головне Управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 178 923.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 (скретч-карти або еквівалент), нафтовий газ скраплений для заправки автомобілів (скретч-карти або еквівалент))
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.11.2023 17:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума178 923.00 UAH