• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сніговий відвал

Завершена

360 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 800.00 UAH
Номер: 1333637082294107beddfe007583f040
Внутрішній номер закупівлі: 19420688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-26-003982-a   
Замовник: КП КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С.БІЛОГОРОДКА
Контактна особа: Волинець Володимир Іванович +380685055228 05031985p@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.10.2023 11:01 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2023 11:01 - 03.11.2023 11:05
Період кваліфікації: 03.11.2023 11:08 - 06.11.2023 09:56
Період завантаження договору: 12.11.2023 00:00 - 22.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴360 000.00 Сніговий відвал