• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сніговий відвал

Оголошено тендер

360 000.00 UAH
Номер: 1ecc358f2920492fa1890a90c3245fa4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-26-001910-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С.БІЛОГОРОДКА
Замовник: КП КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ С.БІЛОГОРОДКА
Очікувана вартість: 360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сніговий відвал
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Дата опублікування: 26.10.2023 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сніговий відвал
Код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума360 000.00 UAH