-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-011358-a
Завершена
3 771 929.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 859.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 859.65 UAH
Номер:
fac156665d454c72af26f2c97a03dc78
Внутрішній номер закупівлі:
19298065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-16-011358-a
Замовник:
КП КП "Білгород-Дністровське міське управління капітального будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34712336
-
Адреса:
67701, Україна, Одеська область, місто Білгород - Дністровський, вулиця Незалежності, 10, офіс № 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СЄРБОВА Ліна +380484922334 kpbdykb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 771 929.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2023 15:38 - 21.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2023 15:38 - 24.10.2023 10:00
Період кваліфікації:
24.10.2023 10:00 - 27.10.2023 11:29
Період завантаження договору:
02.11.2023 00:00 - 12.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 771 929.00 «Реконструкція елементів благоустрою площі біля вокзалу в м. Білгород – Дністровський, Одеської області по вул. Портова» (2 черга). Коригування